Firma KAMENÁRSTVO BLAŠKO sa zameriava na cintorínsku a stavebnú architektúru.
S využitím moderného vybavenia, profesionálneho prístupu k zákazníkovi, kvalitnej a rýchlej práce sa zaraďuje medzi najlepšie firmy na trhu, dôkazom čoho je množstvo zrealizovaných zákaziek a početná zákaznícka spokojnosť.

Naším zákazníkom ponúkame široký sortiment kvalitných výrobkov. Materiál na výrobu našich produktov dovážame z celého sveta, prevažne z krajín, ktoré predstavujú a zároveň zaručujú najvyššiu kvalitu materiálu. V spojení s originálnymi výrobnými postupmi a osobitným prístupom ku každej zákazke, sme schopní uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky našich zákazníkov.

Ponúkame bohatý výber produktov z oblasti stavebnej i cintorínskej architektúry. Z bohatej škály farieb a rozmanitých tvarov je možný výber presne toho, čo potrebujete pre svoj interiér i exteriér, či pre zveľadenie miesta posledného odpočinku vašich blízkych. Prírodný kameň stelesňujúci trvácnosť a silu, je ideálnym materiálom v oblasti stavebníctva. V kombinácii so svojou krásou, rôznorodosťou tvarov a farieb, umožňuje každé obydlie zmeniť na výnimočné miesto.

Vysoká kvalita spoločne s bezkonkurenčnými cenami, vytvára z KAMENÁRSTVA BLAŠKO toho správneho partnera pre VÁS!